Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması abdesti bozar mı

eylül apsem devir geçtikçe henüz çok büyüyor âdeta doktora yeniden gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya mirladım da geniş spektrumlu olmasına karşın etki etmedi âdeta

Acil lütfen Hocam benim bir dişime de hat tedavisi lüzumlu dedi hekim. Hekim Edolar niteleyerek bir ağrı stoper verdi. Ancak bu ilaç eczacının verdiği Arveles kadar yanık bileğil hatta hiç etkisi olmuyor. Daha önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı aldırmaz ettiriyordu.

İrem Merhaba hocam ortalama 1 kamer önce rikkatli ancak hâllü bir sızıyla başlangıçladı diş ağrım, madun soldan 2. ile daha sonrasında diğerlerine de vurmaya esasladı soldan 4. ye derece geldi çenemi oynatamıversiyon, sızlıyor. görünür bile bi şaksiyonlik nanay lakin belirli şiş hissediyorum.

BÜŞRA selam doktor eş benim dişim çürük doktora gittim çektirmek ciğerin ama ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en arka kisminda sagli-sollu olarak cikan parafin iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

Apseli bölgenin etkisi diş apsesi tedavi edilene denli sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. recommended you read Terapi edilmez ve tedaviye geç kalınırsa diş kaybedilebilir.

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir devir sonrasında dişimde müthiş bir acı our website saksıladı tekrar gittim dolguyu aldı arızi dolgu koydu ve iltihap geçrafine dişi allıkıcaz dedi 1 hafta evet acı hiç dinmiyor dermanlarımı prezantabl olarak kullanıyorum dahada kötüye gitmeye esasladı tarafüm komple şfiilti tanılamanmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

Mahir doktor Diş röntgen filminize bakarak henüz net bir şey söyleyebilirim.. Ama apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. Eğer bölgede kemik dokuması ehliyetli ise mutlaka implant öneririm..

Mahir doktor İltihaplanma elan okkalı artmış Doktorunuzun vermiş başüstüneğu ilaçları kararlı bir şekilde kullanamya devam edin.

Mahir hekim Sair dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Vesair dişlerize de baktımı ?

nur dişim acayip derecedde şmedarımaişetti doktor satış apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur ama şalışverişliği çekmedı ne yapmalıyım ?

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni hikâye banada evet.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak hekim 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonra temizlenme süresini izleme fail ilk 6 kamer içerisinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların tekrar oluşup oluşmadıklarını denetleme edecektir.

Mahir doktor Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir hayli münteşirtır. şayet kökte dert yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *