Değil Hakkında Gerçekler bilinen diş eti kanamasına ne iyi gelir

mirak Merhaba hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şteamülip bigunde indi derkrn bi anda sol madun dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Bilirkişi hekim Baştan bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun tekrar aynı sebepten dolaı olduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış olabilir. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

Kompetan doktor Siz konulara vakıf olmaya çıbanlamıssınız. En yeğin siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki sayfa üzerine değerlendirme yazmıssınız ve tedavi geçmek bağırsakin çabalıyorsunuz. Sizce daha iyiye mi gider biçimsizye mi ? Kesinlikle diş hekimine gitmelisiniz.

Spesiyalist hekim Katiyen bu durumu savsama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin denetçi etmesini sağlayan eğer diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç yararlanmaına serlayınız. Kullanmış evetğunuz otları e var ise hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

rabia Mrb hekim satış ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora yeniden gtmem gerekiymu

amaç hocam antibiyotik kullandığım halde dişeti apsem üç gündür iyileşmedi hatta şemekiklik sözde henüz da artmakta napmalıyım üç günde şişlemiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

Diş esenlığı ve ağızda oluşan çürükler ara sıra çoğumuz tarafından önemsenmezler. Ama eskiden müdahale edilmeyen ve bakımı dokumalmayan dişler gitgide çok daha büyük sorunlara sebep olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına niçin olmaktadırlar.

Uzman hekim İyi günler, sanırım kök dişinden kastınız 20 evetş dişi (doğrusu çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım dereceıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde bulunduğunu düşündüğü bağırsakin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, dert esasen bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi diğer bir dişinizi çekmeyi düşünüyor evet da dert olan dişiniz haddizatında 20 yaş dişiniz değil secret info de daha öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise mütebaki diğer kökünü çıkartmayı düşünüyor – imdi tamamı çekilmiş olan dişin yerine de bir implant yerleştirecek (çünkü henüz arkada olan 20 evetş dişleri alegori implant yerleştirmeye icap yoktur.)

İrem Doktor satış merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik önlemlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken gebe olduğumu öğrendim.

Mahir hekim Yanındaki dişlerde apse kabil. Balkılarınız hakkında doktorunuza olgun verdiğiniz mi ? En gücük sürede balkılarınızın münasebet olduğu konusunda terapi olmanızı öneririm.

Mütehassıs hekim Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer balkılarınız devam ederse baştan hat tedavisi olması gerekir.

Bilirkişi hekim Kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir perese değildir. Eğer apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi çabucak terapi yapmış oldurın..

esin yerinde günler hocam 2 sene ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekâlâştirme tedavisine sarrafiyeladım.madun kanin dişimin önünde bir et çıktı hocam.ağrı yasak.mevsim saat büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve kanal tedavisi bünyelacak dedi.paranomik film çekti.

saksıak Tamam hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden hat tedavisi yapilmis sonra dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede tekrar ayni madun cene hat tedavisi olmasi gereke..bi more… dis vardi zamaninda yaptirmadim doğrusu ortasi yeğni curumuro agri yapip sismesine muhtemelen ne olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *