diş eti kanaması abdesti bozar mı Aptallar için

Spesiyalist doktor Dilek ederim geçmiş olsun.. Ağrılarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Uzman hekim Baştan bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun yeniden aynı sebepten dolaı olduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış kabil. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

Spesiyalist hekim Geçmiş olsun muktezi müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar aracılığıyla kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz binalacak bir şey kalmamış.

Kompetan doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Niçin diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonra yanagim sisdi ve hat tedavisi yahut cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

benim dişime ortalama 52 zaman önce hat tedavisi olması gerektiğini söylemiş oldu ama farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Kompetan doktor Hayırlı esaslı teşhis ve namuslu tedavi uygulaması gerçekleştiriyor. Dertlarınız olabilir. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

Uzman hekim Hayır öyle bir gestalt nanay.. Ama oluşan apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Kesinlikle oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz iyileştirme olmalıdır. Nasıl savsama etmeyiniz.

suleyman Selam doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir sıkıntı yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan parafin seyin alinmasina denli sonra eve geldim ertesi gun hic bir mesele yokken akşam bir pop over to this site agri ile uyandim ve sol yanagim ast kesiminde agri olustu hic bir belirti ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi oldu

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun sonrasında disim agrimayya baslasi.doktora gittim antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim disini cekicem dedi amma ben cektirmek istemedim kokleri saglam .hat tedavisi cereyan etmek zorundami okanal tedavisi eğer olmazsa ne olur

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne devir gidip dişimi cekebiliim

gördum ne ola agâh her turli agri stoper kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla previous gargara yapiyom hic yarar etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne muamele uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne olabilir yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

Mütehassıs hekim Hamilelikte esasta pek çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişhitit absesi olarak bileğerlendirdiğiniz durumun elhak abse olup olmadığının namuslu teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü gebelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki peşış nedeniyle dişetlerinde “gebelik urü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

Bilirkişi doktor Bir kaç gündüz sabredin eğer balkılarınız devam ederse doktorunuza yeni baştan servurmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *