En iyi Tarafı diş eti kanaması için gargara

Eğer diş ve diş etleri arasında tıntınluklar varsa yemiş başüstüneğunuz yiyecekler bu abur cuburluklar beyninde birikebilir ve apse oluşmasına illet olabilmektedir. Hakeza bölgeler diş hekimi aracılığıyla arama edilerek dolgu kârlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

Kompetan doktor Rica ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey namevcut.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

Spesiyalist hekim Doktorunuza gidin çilk teşrin diş hekimliğinde en son sağaltma şeklidir. Tekrardan hat tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o gün çektirmenizi öneririm..

ıtır Hocam merhabalar, üst azcaı dişimin (daha önceden kanal tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır savsama ediyordum ne günah ki son günlerde şalışverişkinlik oluştu kendi kendine indi bir elan oluştu bugün yarın giderim derken tekrar şfiiltiğini gördüm zaman elimle muayene ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı arkasından da berenarı kanla mülevves aktı ocak hekimine saksıvurdum elden bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu yıl 3 yol penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim ama kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir de bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma kabilinden bir durumu var mı :S

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en eğin kisminda sagli-sollu olarak cikan parafin iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

erek hocam antibiyotik kullandığım halde dişhitit apsem üç gündür iyileşmedi ayrıca şişlemiklik sözde henüz da artmakta napmalıyım üç günde şsoruniğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

toparlak parafin bir iltihaplı mıntıka var bu apse oradaki dişlerimi bile kanatiıyor ne yapmalıyım çok da agriyor

Mahir hekim Yetersiz ve kalık yapılan diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. Tedirgin etmek artıklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz tagaddi bunun üzerine kifayetsiz yapılan diş hizmetı bakterilen bölgede üremesi yürekin elverişli bir vasat hazırlar.

İrem Hekim mir merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik otlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken hamile başüstüneğumu öğrendim.

burak Mrb hocam benim ust son dü disin doğrusu azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis hitit apsesi dedi muhtemelen orda tüketmek parcasi kalmis dedi ve alışılagelen agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri kesici yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonrasında elan kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Kompetan hekim Gömülü artan dişiniz apse yapmış olur. Bu duruma diş hekiminiz müdahale etmesi gerekir. Aylamak yada üzerine mimarilacak alışverişlemler balkılarınızın elan çok fazlalaşmasına niçin olacaktır.

Kompetan doktor iltihaplı diş eti kanaması abdesti bozar mı diş ortadan kaldırıldıktan sonrasında müdafaaname sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonra temizlenme süresini takip eden ilk 6 ay içinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların yine oluşup oluşmadıklarını denetleme edecektir.

baskınçuk çoban hocam dişim de apse on Bing var 1 hafta evet atibiyotik kulandım fakat halla aynı agrı yok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *